18.03.2024

Rura do pole dance w domu. Czy warto inwestować w ten sprzęt?

Czy warto zainwestować w profesjonalną rurę do pole dance do użytku domowego? W tym wpisie wskażę zalety jak i wady posiadania takiego sprzętu, a także podzielę się wskazówkami jak z mojego punktu widzenia i własnego doświadczenia wygląda to u mnie.

Sprawdź kod rabatowy na zakup rury do pole dance!

Pole dancerka przy rurze do pole dance
31.12.2023

Jak pokonałam swoje słabości i stanęłam na „pierwszym stopniu” podium w zawodach pole dance

Dziś mam przyjemność porozmawiać z Gabi Golasowską, właścicielką Gabris Studio Pole Dance w Katowicach. W zeszłym roku postanowiła zrobić coś w swoim życiu, czego pragnęła od dawna, a jednocześnie sama myśl o tym wręcz ją paraliżowała. W październiku Gabi wystartowała w pierwszych w swoim życiu zawodach pole dance i ku jej wielkim nadziejom, stanęła na podium zajmując drugie miejsce w kategorii Women Semi Pro. Zanim jednak do tego doszło…

31.12.2023

Podsumowanie roku 2023 w marce Ready to pole

Na przekór wszystkim oczekiwaniom i przyjętym w pole wearowym świecie zasadom sprzedaż rozpoczęliśmy od… samego topu do pole dance. Szorty pojawiły się miesiąc później i skradły Wasze serca równie mocno co top.

Przyjęłyście nas z ogromnym entuzjazmem, a nasza pierwsza kolekcja Rtp N°5 okazała się bestsellerem.

08.07.2023

Pierwsze zawody pole dance. Wywiad z Anną Reimus

Rozmawiamy z Anią, pole dancerką z kilkuletnim stażem, która kilka miesięcy temu spełniła jedno ze swoich marzeń i wystartowała w zawodach Pole Dance Show w Kielcach. Poznajmy kobietę o szczerym i pięknym uśmiechu, niezwykle ciepłą i wszechstronną osobę.   

08.03.2023

Jak przestać oceniać siebie krytycznie?

Wciąż wydaje Ci się, że Twoja sylwetka nie wygląda idealnie? Bez końca zrzucasz kilogramy i przybierasz nowe? Masz wrażenie, że jak spojrzysz na siebie krytycznym okiem to będziesz bardziej zmotywowana do trzymania zdrowej diety, utrzymywania aktywności fizycznej i dbania o siebie? Witaj w klubie, nie jesteś sama w takim podejściu.

01.03.2023

Jak zacząć trenować pole dance

Aby zacząć trenować pole dance musisz mieć silny brzuch i ramiona. Musisz też kupić specjalny strój do ćwiczeń. Fajnie jeśli jesteś gibka i rozciągnięta, robisz szpagat i piękny mostek. No i najlepiej abyś była szczupła…
Na szczęście to wszystko nieprawda, a powyższy opis to tylko nasze głęboko zakorzenione wyobrażenie jak to powinno wyglądać:)

22.02.2023

Ready to pole – kobieca marka ubrań do pole dance

Moja własna marka! W momencie kiedy piszę ten tekst mam za sobą pierwszą produkcję topów do pole dance. W głowie mam milion pomysłów, inspiracji, wielki brain dump. Na początek chciałabym Ci opowiedzieć i trochę przybliżyć kiedy i w jaki sposób w mojej głowie zrodził się pomysł stworzenia Rtp, skąd przyszedł pomysł na nazwę oraz jaka jest moja wizja marki Ready to pole. Po prostu – poznaj mnie lepiej:)

Kobieta siedząca na kanapie z notesem zapisująca swoje pomysły na biznes.
Koszyk
Scroll to Top