Podsumowanie roku 2023 w marce Ready to pole

Cichutko, małymi kroczkami zaczęliśmy się ujawniać pod koniec 2022 roku, ale dopiero w lutym oficjalnie wystartowaliśmy z pierwszą sprzedażą.

Na przekór wszystkim oczekiwaniom i przyjętym w pole wearowym świecie zasadom sprzedaż rozpoczęliśmy od… samego topu do pole dance. Szorty pojawiły się miesiąc później i skradły Wasze serca równie mocno co top.
Przyjęłyście nas z ogromnym entuzjazmem, a nasza pierwsza kolekcja Rtp N°5 okazała się bestsellerem. To ile razy wspominałyście, że stworzyliśmy piękny kobiecy i mega wygodny zestaw przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. 

Ogromnie Wam dziękujemy za Wasze zaufanie.

Przy tej kolekcji współpracowaliśmy z niezastąpioną Anną Reimus znaną jako Anna w Obiektywie

Pole dancerki w topie do pole dance

Po kilku miesiącach pojawił się nowy czarny zestaw Libre i to był wielki exoticowy krok do przodu. Kupowałyście nasze zestawy, a w feedbacku dostawałyśmy informacje, że Wasze poczucie kobiecości weszło na poziom expert.

Paulina Richert w zestawie Libre

Zestaw Libre był tez dla nas jako marki kubłem zimnej wody na głowę. W trakcie sprzedaży podjęliśmy decyzje o małym tuningu topu, który zdecydowanie poprawił Wasz komfort noszenia Dodałyśmy regulację do drugiego ramiączka, co okazało się bardzo dobrą decyzją.

Dziękujemy za każdy Wasz feedback. Pozytywny dodaje nam wiatru w żagle, a konstruktywny bierzemy do serca i podejmujemy działania.

Przy tej kolekcji współpracowaliśmy z Grzegorzem Ciecierskim. Zobaczcie jak genialną reklamówkę stworzył. 

Od wakacji mocno ruszyliśmy z odszywaniem i testowaniem nowych zestawów, ale .. za każdym razem nie było tego czegoś. Postanowiliśmy na chwilę odpuścić prototypowanie zestawów i ostatecznie wyprodukować TYLKO i AŻ tunikę Allure, która okazała się strzałem w 10. Wyczyściłyście magazyn w 5 dni od startu sprzedaży. To było cudowne doświadczenie i znak dla nas, że Wy serio kochacie błyskotki. 

Przy tej kolekcji współpracowaliśmy z cudowną Julią Kubiak Fotografia oraz w kwestii makijażu z Magdą Kwiatkowską z madeline__makeup

Obecnie mamy przedwiośnie nowej kolekcji i jesteśmy pewne, że będziecie zaskoczone jak w kobiecy i nienachalny sposób możecie pięknie wyglądać na treningu. 

W 2023 roku nawiązaliśmy mnóstwo cudownych współprac. Byliśmy sponsorami na zawodach Pole Dance Show 2023 w Kielcach oraz International Pinup Competition w Bydgoszczy. Dodatkowo zasponsorowaliśmy nagrody na urodzinach Pole Panda Studio we Wrocławiu. Odwiedziliśmy piękne studia pole dance i poznaliśmy ich właścicielki. Latem cudownie bawiliśmy się na Pole Jam w Kołobrzegu. Zrobiliśmy kilka showroomów: w Esensai Pole dance, Full Moon Pole dance & Stretching Studio, Gabris Studio Pole Dance.

Przeprowadziliśmy kilka wartościowych wywiadów, które w kolejnym roku będziemy dalej publikować, a reportaże kontynuować. 

W końcówce roku postawiliśmy na największą wartość jaką jest człowiek, dlatego możemy pochwalić się pięknymi ambasadorkami, z którymi rozpoczęliśmy współprace: Maja Chełmińska, Natalia Sulak, Ania Kuszczyk.

W trakcie roku współpracowaliśmy także ze zmysłowymi exotic dancerkami Ewą Pilawką oraz Olą Kaszubowską.

Od samego początku naszej działalności wizja naszej marki była jasna – na treningu pole dance i exotic mamy czuć się pięknie. Nie musimy zdobić się milionem ozdób, aby przykuwać czyjąś uwagę.  Strój do pole dance ma być komfortowy – wtedy będziemy czuć się pewnie i nieprzekombinowany – wówczas będziemy czuć się wyjątkowo.

Wierzymy, że wizja naszej marki ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

W nowym roku na pewno nie zwolnimy tempa. 2023 był tylko rozgrzewką.

W 2024 roku chcemy jeszcze lepiej poznać Was osobiście. Chcemy również pokazywać Wam nas – naszą codzienność, nie tylko sukcesy ale i trudności z jakimi będziemy się zmagać. A będziemy na pewno, bo w marce jak to w życiu – nie ma nudy.

Tymczasem żegnamy kończący się 2023 rok. Dziękujemy Wam za okazane zaufanie, każdy feedback oraz złożone zamówienie. Jesteśmy tu dla Was.

Ściskam

Milena 

Milena Derleta i Natalia Sulak w zestawie Libre marki Ready to pole

1 thought on “Podsumowanie roku 2023 w marce Ready to pole”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top