Założycielka Milena Derleta marki Ready to pole
Cześć!

Mam na imię Milena i jestem założycielką marki ubrań Ready to pole.

Pole dance jest moją pasją i miłością. Trenuję od października 2018 z dwuletnią przerwą dla mojego synka Bruna. Na przełomie 2021/2022 roku uznałam, że trening na rurce to za mało. W głowie zaczęła mi kiełkować myśl założenia własnej marki odzieżowej. I po wielu wymagających miesiącach powstała… a raczej wciąż powstaje, polska marka ubrań do pole dance.

Pomiędzy treningami oraz pracą lubię czytać książki biograficzne, psychologiczne oraz thrillery. Lubię mieć dużo na głowie i być ciągle w ruchu. Jestem typem osoby, która odpoczywa pracując. Uwielbiam sushi i wytrawne wino. A prywatnie jestem najszczęśliwszą na świecie żoną i mamą.

Marka Ready to pole to polska marka ubrań do pole dance. Marka, którą tworzę z myślą o kobietach, które na treningu chcą się czuć atrakcyjnie i wyjątkowo, nie tracąc komfortu jaki daje odzież sportowa.

Moją wizją jest tworzenie ubrań łączących wygodę użytkowania z seksownym krojem. Jestem zwolenniczką minimalistycznych, eleganckich krojów i kolorów, czasem z ciekawym dodatkiem, nietypowym wzorem. Jak mówiła Coco Chanel “Prostota jest kluczem prawdziwej elegancji”. 

Ubrania Ready to pole tworzę dla nas – dla Ciebie, dla mnie. Każdy element testuję z największą krytyką, po to, żeby powstało coś pięknego, wygodnego i nietuzinkowego.  

Mam nadzieję, że pokochasz ubrania Ready to pole
i poczujesz w nich kobiecą moc! 

Kobieta siedząca na kanapie z notesem zapisująca swoje pomysły na biznes.
Koszyk
Scroll to Top